Ilgalaikės paskolos

Ilgalaikės paskolos šiuo metu suteikiamos ne tik bankų, bet ir greitųjų paskolų įmonių. Prieš krizę apie tokias įmones  nieko nebuvo girdėti. Bet prasidėjus  krizei įmonės  pradėjo  dygti kaip grybai po gero lietaus. Iš pradžių greitųjų paskolų  įmonės suteikdavo tik trumpalaikius kreditus mėnesiui. Bet augant paklausai pradėjo teikti ir ilgalaikes paskolas. Ankščiau vyraudavo nuomonės, kad ilgalaikės paskolos tai paskolos suteikiamos nuo 10 metų ir daugiau. Bet augant gyvenimo tempui pradėjo kaip ir minėjau greitųjų paskolų įmonės teikti ilgalaikes paskolas ir dabar terminas ilgalaikės paskolos taikomas ir paskoloms nuo 2 metų.

Ar verta imti ilgalaikę paskolą? Na jeigu jūsų alga 5000 lt/mėn ir pritrūko mėnesiui kokių dviejų tūkstančių, o išleidžiat per mėnesi 2000 litų ir 3000 litų lieką tai tikrai manau vertėtų mėnesiui paimti trumpalaikę paskolą ir sumokėti kitą mėnesį. O jeigu algos žymiai mažesnės tai geriau ištempti šią paskolą ilgesniam laikui pusei metų, metams aišku teks sumokėti tikrai nemažai palūkanų. Bet juk ilgalaikės paskolos internetu greitųjų kreditų bendrovių išduodamos gan paprastai ir greitai. Bet čia buvo pavyzdys su ganėtinai maža suma, tačiau greitųjų kreditų įmonės suteikia ir 34 000 litų paskolas tad manau tikrai per  mėnesi dauguma tiek neuždirba, tad tokias paskolas ir keleriems arba keliasdešimt metų imamos. Greitųjų kreditų įmonės kurios suteikia ilga laikęs paskolas:

Mogo.lt užstačius automobilį galima gauti paskolą iki 50 000 LT 60 mėn terminui priklauso nuo automobilio kainos.

Gauti ilgalaikę paskolą greitųjų paskolų įmonėse tikrai paprasta ir greita, nereikia laiduotojų niekur nereikia eiti iš namų ir atsakymą gausite dažniausiai per 15 min. Po registracijos ir paraiškos pateikimo. Jums tereikia būti Lietuvos piliečių, jūsų amžius turėtu būti nuo 21 metų, banko sąskaitos. Tai tiek skolinkitės atsakingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *