Greita paskola, be registracijos mokesčio

Greita paskola, be registracijos mokesčio, suteikia tik keletas įmonių teikiančių greitąsias paskolas. Kai tik atsirado greitosios paskolos jau buvo gan patogu nes jas galima buvo paimti sms žinute, internetu, bet norint paimti sms žinute jūs jau turėjote būti  užsiregistravęs kurioje nors greitųjų paskolų įmonėje ir tada siųsdami sms žinute gausite paskolą. Na internetu tai registruotis jokiu problemų nėra arba imti paskolą. Tačiau dabar juk dauguma turime išmaniuosius telefonus tad ir telefonu nebėra problemos registruotis internetu.

Na bet kiekvienas bandęs imti greitąją paskola, arba apie tai mastęs esat girdėję apie registracijos mokesti jis nėra didelis daugumoje įmonių tai 0.1 ct, bet kai kuriuose būna ir daugiau iki kelių litų + banko mokestis. Aišku imdami paskolą ne kiekvienas turės banko sąskaitoje litą ar daugiau. Tad kai kurios greitųjų  paskolų įmonės ir pasirūpino šią problema man žinomos tokios dvi:

Smscredit.lt

Vivus.lt

Greita paskola, be registracijos mokesčio, kaip tai vyksta ir kur aš tokia paskolą galiu gauti. Taip einame prie artimiausio spaudos kiosko, vaskota arba naversen parduotuvės  turite turėti swedbank, dnb, seb arba danske banko sąskaita jeigu pas jus kita sąskaita paraiškas gaite pateikti tik internetu.  Asmens dokumentą pasa arba asmens tapatybės kortelę užpildykite paraišką ir pateikite.  Gavę jūsų paraišką per kelias minutes priims sprendimą ir apie ji jums praneš sms žinute, bei el.paštu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *